Pages Menu
Categories Menu

jaki czajnik do parzenia herbaty

jaki czajnik do parzenia herbaty

Jak długo gotować Chicken Wings

Ludzie naprawdę lubią jeść skrzydełka kurczaka. Jest tak wiele sposobów, aby przygotować skrzydełka kurczaka i robią fantastyczne przekąski i potrawy firm. Jedno z pytań, jestem często zadawane jest „Jak długo gotować skrzydełka z kurczaka”.

Skrzydełka kurczaka można gotować przy użyciu kilku różnych metod. Wolę głębokiego smażenia skrzydeł, ale można również patelni skrzydła lub upiec je. Rzućmy okiem na każdej metody i możesz sam zdecydować, która metoda jest dla Ciebie najlepszy.

Przed gotować skrzydełka kurczaka trzeba upewnić się, że są całkowicie rozmrożone. Można to osiągnąć, pozwalając im siedzieć w lodówce przez dzień lub dwa przed gotowaniem. Gdy jesteś gotowy do przyrządzenia skrzydła przemyć je w zimnej wodzie i poklepać je osuszyć papierowym ręcznikiem.

Jeśli będzie głębokiego smażenia skrzydła kurczaka mieć pewność, że są suche przed umieszczeniem ich w gorącym oleju, aby uniknąć bolesnych rozpryskuje. Ogrzej swój olej do 375 stopni. Gdy olej jest gorący można rozpocząć gotowanie swoje skrzydła. Napełnić kosz frytownicy z pojedynczej warstwy skrzydła. Chcesz olej po prostu pokrycie skrzydła, kiedy obniżono do oleju. Opuścić skrzydła do oleju powoli i gotować przez 12 do 15 minut. Spowoduje to, że ładnie rumiane skrzydło z kurczaka, które są chrupiące na zewnątrz i soczyste i delikatne w środku.

Można również zdecydować się na patelni swoje skrzydła, jeśli nie mają frytkownicy. To będzie mój drugi wybór. Użyj dużej patelni do tej metody. Wlać tyle oleju na patelni na pokrycie dna. Rozgrzać oliwę na średnim ogniu. Kiedy olej jest gorący miejsce skrzydła w jednej warstwie w gorącym oleju. Gotować skrzydła przez 6 do 7 minut, a następnie włącz je gotować przez kolejne 6 do 7 minut. Można również użyć wok smażyć swoje skrzydła.
Wpis zawdzięczamy